top of page

תיק עבודות

עמותת חיים לילד

הפגישה הראשונה עם הרב ראובן סקלר והגב' מזל קוריאט היתה מאוד מרגשת. בעיניים דומעות ולב פועם הם סיפרו לי, כל אחד בזמנו ובסגנונו האישי, את סיפור הקמת העמותה, את המאמצים העילאיים שהם עושים למען חולי ה- CF ועל הקהילה של החולים ומשפחותיהם שהם מטפחים כבר שנים. כל כך שמחה לראות את האויר מתנוסס באויר ומבשר על העשייה המקודשת הזו, תודה על הזכות לכתוב עבורכם!

עמותת חיים לילד
ענת אשד גלזר ותוכנת Fine Nancy

לאחר מספר שנות עשייה מרשימות מגיעה אליי ענת כשבפיה בקשה, 'אני רוצה לבטא באתר שלי את השרות המקיף לבעלי עסקים. זה לא משרד רואה חשבון שגרתי, יש לי פה קשת מומחים, חשובה לי האכפתיות ללקוחות שלי וחשוב לי לתמוך בהצלחה העסקית והכלכלית של לקוחותיי.' מטרה הולמת לגמרי. באותה הזדמנות יצרתי שם לתוכנה החדשנית להנהלת חשבונות, תודו שהשם מבריק Fine Nancy. תודה.

ענת אשד גלזר ותוכנת Fine Nancy
​ניר פנר - רוקחות טבעית

אחד הפרויקטים היפים והעדינים שיצא לי לכתוב. ניר פנר, איש מרגש עם רצינות בעשייה והתמסרות לדרך הלב. אנשים מגיעים ללמוד מהידע של האיש הזה, המציע קורסים מושקעים, פותח ביד רחבה את ביתו היפה באזור יפו, מחבר אנשים לטבע למורשת הריפוי מהטבע, לאקולוגיה, לטיפוח שלנו אותנו. כל כך הרבה אהבה, למרכיבים מהטבע, לכל האמהות שבאות ללמוד לרקוח ולטפל בכל המשפחה, וכל אותם המטפלים שבאים להתעשר מהידע והניסיון המופלא של ניר.

​ניר פנר - רוקחות טבעית
בית בגולן

מיכל גלר היא אישה מרתקת חכמה ומצחיקה

היה לה חשוב במיוחד שירגישו באתר את השקיפות והאמינות בכל שלב ושלב של בניית הבית ללקוח.

בתוך עולם הבניה והנדל"ן שהוא גברי ברובו, הופיעה האישה המדהימה הזו

ופרשה בפניי פעילות מקצועית ושירותית של ניהול פרויקטי בניה המומחים באזור הגולן היפהפה.

יצירת הטקסט לקחה בחשבון את הבקשה להציג קשר מתחשב עם הלקוחות, שלא מאפיין את עולם הבניה בפרט

ואולי ענפים אחרים בכלל. וכך היה. הטקסט נבנה עם מסר של מקצועיות מהשורה הראשונה יחד עם שירותיות

מחויכת ורגישה ללקוחות.

 

האתר המדהים שיצא הוא טעימה ראשונית של מה שהחברה האלו יודעים לעשות ועושים את זה היטב.

עושה חשק לבנות בית בגולן.

בית בגולן
ג'וד ברק - מומחית אקסל

ג'וד היא מומחית באקסל בעלת הסמכות רשמיות ועתירת ניסיון בתחום. ג'וד מלמדת ומעניקה שרות חכם לחברות וארגונים, מסייעת להם "לתפוס" מידע חשוב מנתוני החברה אשר עשוי להשפיע על החלטות חדשות, וכיווני ניהול חדשים, יעילים ורווחיים יותר. לא רבים מכירים את היכולות הגבוהות של האקסל מעבר לטבלה לריכוז הוצאות והכנסות. המגמה של שימוש ביכולות אלו הולכת וגדלה בארץ ובעולם, ג'וד היא בין בעלי המקצוע היחידים המוסמכים בארץ כמומחים. גאווה.
באתר היה בהחלט מקום להרחיב על היכולות, להציג את השרות שג'וד מציעה, להביא אמירה סולידית בגוון אישי המותירה את התחושה של סקרנות ורצון להפגש. וזה בדיוק מה שעשינו. אשת מקצוע שהיה לי תענוג לעבוד איתה ולכתוב עבורה.

 ג'וד ברק - מומחית אקסל
דורית דן - בישול טבעוני

דורית דן, חברה יקרה ואשת מקצוע למופת. השתתפנו ביחד לפני כעשור בקורס מט"י שם נולד ה- D-Food, על פתקים באמצע השיעור. הייתי גם תלמידה של דורית בשיעורי הקונדליני יוגה המדהימים. מאז ועד היום עברו הרבה מים בנהר, דורית אלופה בתחומה עם סיפורי חיים מרתקים מעבר לים, התמחויות משובחות והרבה הרבה אהבה לעשייה שהיא מציעה. לא במקרה הגיע הסלוגן wellness wisdom. מוזמנים להתרשם בעצמכם.

דורית דן - בישול טבעוני
זהר - ליווי עסקי ועסקים חברתיים

עוד לא פגשתי מוח חכם כפי שיש לשלומית ארבל. אישה מוכשרת שפיתחה יכולת אנליטית מדהימה. האישה הזו יודעת לנתח נתונים יבשים של מספרים אודות פעילות חברה ולהוציא הבנות משמעותיות להתנהלות יעילה הרבה יותר. בנוסף היא לקחה על עצמה להתמחות בייעוץ עבור עסקים חברתיים. רק אדם שכל כך אכפת לו משקיע מהמשאבים שטיפח לטובת תחום שבוער בעצמותיו. כזו היא שלומית. נהניתי באופן אישי להכיר אישיות מוכשרת ומקסימה. הטקסט שיצא לאתר מציג את יכולותיה בתמציתיות המתאימה לאתרי אינטרנט, רק אחרי שפוגשים אותה מבינים שזה רק קצה הקרחון.

 זהר - ליווי עסקי ועסקים חברתיים
הדי שקד - אומנות המגע במים

מראשוני המטפלים בוואטסו בישראל, איש שכל העשייה שלו ממוקדמת בעולם המים, הרחק ממילים. האתגר היה לשמוע על העשייה ולחוות וואטסו על מנת להעביר את התועלות והעונג הגדול שמחכה למי שמגיע לקבל טיפול ממגוון האפשרויות שהדי מציע במים. הטקסט מכיל מסר רגשי ונוגע בעולמות של ריפוי והרפיה עמוקה בעזרת הכח החכם של המים. חוויית הוואטסו האישית שלי היתה בלתי נשכחת.

 הדי שקד - אומנות המגע במים
עומר דורון – מדריך המשכנתא הריווחית

כשקיבלתי את הפרויקט הזה עלו בי רגשות מעורבים. מצד אחד שמחתי על הכניסה של פרויקט חדש וגדול. מצד שני התבאסתי מהנושא, הרי מי רוצה לכתוב על משכנתא? משעמם. ההכרות עם עומר דורון, יזם צעיר עם מוח מבריק העניקה לפרויקט הזה חוויה מרתקת עבורי. נכנסנו לעבודה אינטנסיבית לכתיבה של כ- 80 עמודים. ספר לכל דבר ועניין. המדריך המדובר הושק כערכה יחד עם הרצאות מצולמות של עומר בהצלחה מרובה וכעת הוא מוצע במתנה כחלק ממערך השיווק של 'פשוט משכנתא'. בפרויקט הזה קיבלתי הכרה בהבנה שלי בעולם המספרים, תמיד חשבתי שאני אדם של מילים.. כישורי הכתיבה הפכו את המידע הכל כך חשוב, שעומר צבר, לנגיש עבור המונים בדרכם לחתום על משכנתא. היה לי לעונג רב.

 עומר דורון – מדריך המשכנתא הריווחית
רמי בלס מהנדסים בע"מ

פגשתי לראשונה את הלנה כצלנסון כשעבדתי בחברת תדהר הידועה. כבר אז היא הרשימה אותי עמוקות.
כאשר הגעתי למשרדי החברה הרושם גדל והתרחב.
צוות אלוף היודע לקחת פרויקט של תכנון הנדסי למגדלי עזריאלי ולשמור בדרך על מקצועיות מופתית ומצוינות כדרך חיים. זו יכולת הראויה לציון והערכה מיוחדת.
התמוגגתי לראות את הערכים המלווים פעילות עסקים שוטפת עם מיטב השמות בענף התכנון והבניה של מדינת ישראל. בטקסט ליקטתי ויצרתי ציטוטים חכמים של בעלי החברה, הועברה הצצה בריאה אודות גישת העבודה והסגנון האישי, כך נוצר הרושם התדמיתי הנכון והמזמין לקהלים הייעודיים. מחיאות כפיים סוערות ממני.

 רמי בלס מהנדסים בע"מ
Lilit Cosmetics ltd

כשנכנסתי למשרדים של לילית חשבתי שהגעתי בקפיצה לדיוטיפרי.
הטקסט שיצרתי לדף אודות הוא סולידי כמעט ממלכתי.
כיאה לחברה ארצית עם כזה ותק עצום וסטנדרטים בינלאומיים.
כבוד וכפיים. לי וללילית. המשך הצלחה ולבלוב.

Lilit Cosmetics ltd
אקסיטו שירותי ענן מנוהלים

נהניתי לפגוש את מכלול האיכויות שהחבר'ה באקסיטו מטפחים יחד.
בקיאות טכנולוגית לטובת שירותיות מרהיבה, חסכון יעילות סדר וארגון.
עסק כחול לבן לתפארת הארץ. מחיאות כפיים סוערות והמשך הצלחה ולבלוב.

 אקסיטו שירותי ענן מנוהלים
קבוצת חסון

חברה שהגיעה להישגים מרשימים וחולשת על המון תחומים לטובת לקוחותיה הקבלנים. זה לא קרה ביום אחד. מנהליה הנחושים, מובילים את הקבוצה מזה חמישים שנה. היה לי מרתק להכיר את רוח קבוצת חסון, להתרשם מפעילותה המומחית בכל התחומים גם יחד. לא פלא שהצלחתה מתנוססת בגאווה, תשאלו את הלקוחות שלהם.

קבוצת חסון
Spazio

הדס ורועי בן שמעון הגיעו עם חלום מדהים.
בתור אנשים שאוהבים להתפנק ולהתארח הם החליטו להקים ספא מדהים באבן יהודה.
זכיתי לסיור במקום עוד לפני הביצוע של עיצוב הפנים, שמעתי על החלום לפרטי הפרטים ויצאתי למשימה.
חזרתי עם שלל שמות להיכל המהמם, השניים התאהבו די מיידית ב-  spazio שמשמעו 'מרחב' באיטלקית ומתכתב בצורה מושלמת עם המילה 'ספא'. הברקה. כאילו שהשם היה שם תמיד, זה הקסם של שם מצוין לעסק חדש. בהמשך נתפר למותג הסלוגן לאהוב*להתפנק*להתענג' ונכתבו כל החומרים לשלב ההקמה, לאתר לגלויות ולדיוור. אחד הפרויקטים המרגשים. חלום שהתגשם לתפארת.

Spazio
דוקופוינט

אביב הוא היזם הצעיר ביותר שהכרתי עד היום, מילדות הוא סופג את עולם ניהול העסקים והמיחשוב,
כך שהעובדה שהוא פיתח תוכנת קופה מבריקה שיודעת לעשות עוד הרבה דברים שחשובים לבעלי עסקים, היתה ממש טבעית עבורו. הישג מדהים לגמרי.
התמוגגתי לשמוע איך הוא מתייחס לבקשות של לקוחות ואיך הצרכים מהשטח נטמעים במהירות לתוך התוכנה שלו, אולי זו הסיבה שלקוחותיו ממש מודים לו וסומכים על התוכנה.
אביב נהנה משירות של כתיבה במקום, כך ב- 2-3 פגישות כתבתי עבורו את הטקסט לשני אתרים שכבר היו מוכנים ומעוצבים. בדרך הוא חסך בהוצאה על שירותי הכתיבה וקיבל שרות מקצועי ויעיל. Win win לכולם. תענוג וכפיים.

דוקופוינט
רגינה אונגר - יעוץ עסקי

רגינה היא אישה חכמה האוחזת בהישגים, יכולות וניסיון עתירים ומרשימים.
כששמעתי על ההישגים של האישה שישבה מולי בפגישה העבודה הראשונה שלנו, כמעט ונפלה לי הלסת.
בראיון שלנו היא פרשה בפניי סגנון וצורת חשיבה, בחירות אישיות ודרך שפנתה לכיוון חדש.
באתר היתה חשיבות להציג כיצד רגינה מנהלת סיכונים והחלטות אסטרטגיות משמעותיות בניהול הפיננסי של חברות וארגונים גדולים במשק הישראלי. היה חשוב להציג את גודל האחריות שבעשייה שלה, את היכולות והמיומנות, את הנאמנות למטרות הגוף שאיתו היא והצוות שלה עובדים. כל אלו עוברים יפה מאוד בטקסט. סולידי רשמי מקצועי ועוצמתי. היה לי הכבוד והעונג לכתוב עבור רגינה אונגר את האתר המרכז את פעילותה העסקית. ללמוד ולקבל השראה.

רגינה אונגר - יעוץ עסקי
Dormiente

היבואן של המותג בישראל הבהיר לי כמה חשוב לו להציג את האיכות של המזרן הזה, כך שכל העשייה לטובת אתר האינטרנט סבבה סביב נושא האיכות. לא הייתי צריכה להמציא דבר, רק להקשיב לתשובות מתוך ראיונות העבודה, לשאול את השאלות הנכונות, להתפעל מכל הנתונים שהוא עצמו אסף מהחברה היצרנית בגרמניה. חקר נתון לנתון וליקט בשקדנות כך שכל שנותר היה לי עשות היה פשוט לגשת למלאכת הכתיבה. היום, מספר שנים אחרי שנולד האתר, אני מתמוגגת לראות את המותג שוקק פעילות וקהל לקוחות מרוצה.
 

Dormiente
שלומית מרקוביץ' - דרך לידה

יצרתי עבור שלומית את שם העסק בתחילת הדרך. חלפו עברו כמה שנים והנה אני זוכה לכתוב את אתר האינטרנט של דרך לידה. שלומית אשת מקצוע מומחית אשר בחרה להתמחות במספר תחומים על מנת לתת מענה מקיף ועוטף ללקוחותיה. תהליך הכתיבה לאתר חשף בצורה מובהקת את האהבה של שלומית למקצוע, לתחום, ללקוחות נשים וגברים וכמובן לתינוקות המתוקים. רואים את זה גם באתר.  

שלומית מרקוביץ' - דרך לידה
bottom of page