אודות

אני שמחה להכיר, שמי > אלינה מירקין

אני עצמאי.ת משנת > 2007, יא חביבי

התחום שלי > ביטוי, הגשמה, השיווק החדש

 

הדבר שאני הכי מעריכה בעשייה שלי >
כשנדלק האור והכנפיים נפרשות לתעופה, כשהגלגלים מתחילים להסתובב בתשוקה, כשעולה רצון אמיתי, כשפוסטים נכתבים בצורה אותנטית, קשר נוצר בכנות, לקוחות מתקרבים, כסף מחליף ידיים, הגשמה מתוקה מחממת את הלב. הללויה.

 

האם לדעתי אפשר להפרד מהאטרף בעשייה >
אני חוקרת את זה עליי מ- 2015, חלק גדול מהאטרף הצלחתי להסיר ממני. וסחתן על זה, מודה כל יום, זה השפיע לי "רק" על כל החיים. יש חלק שעדיין פעיל ונדלק לפעמים, רואה בזה תהליך גמילה של ממש.

 

אם כן, מה עשוי לסייע לזה >

התבוננות כנה, ואמונה שאפשר שיהיה יותר קל ויותר טוב. וגם התמדה ונחישות.

 

החלום הבא שלי בעשייה העצמאית >
להציע תהליך מותר לי לעצמאים, עדיין מבשלת את הפורמט בסיר איטי. יש לי עוד חלומות, סופ"ש של סדנת כתיבה לזוגות, עוד אגיע לזה. ריטריט מדיטציות ללב העצמאי במדבר. האמת שיש רשימה ממש גדולה של חלומות שכל הזמן מתנפחת ומתעדכנת. לדוגמא בא לי שיהיה לנו תו 'עצמאי מותר לי', כמו במסעדות vegan friendly, שמי שפונה אלינו ידע שאצלנו עובדים בנחת וברכות בלי האטרף של העולם הישן.

 

המשפט שלי על מה שקורה בעקבות הקורונה >
אנחנו עוברים תהליך של פילינג-הילינג עולמי. הכל משתבש לטובה.

 

הדרינק שלי >

בירה קרה. חוץ ממכבי וגינס, הכל הולך.

 

המדד הכי חזק שקפצנו לשיווק החדש יהיה >
מלבד שנכתוב במילים אישיות, שזה קורה יותר ויותר תודה לאל ולנו. שנזמין לסדנה-קורס-הרצאה על ידי פרסום של פוסט אחד בלבד. תארו לכם, חלום.

הברכה שלי לכל העצמאים שעל הפלנטה >
שיהיה לנו קל להשיג הישגים בדרך אוהבת. שנאמין שאפשר. שנעז לעוף על עצמינו. שנאיר את האור למרחקים. ונדלג כילדים צוהלים בין לבין.

 

אלינה מירקין, קופירייטרית ומטפלת בכאבי הגשמה משנת 2007, מחברת הספר "מותר לי – עצמאים יוצאים לארץ חדשה", מנחה תהליכי ביטוי והגשמה, משלבת עבודה טיפולית בתוך עולם השיווק, מביאה את קול הלב ולחש הנשמה למהלכים עסקיים, בוגרת תואר אחרון בפסיכולוגיה, מאוהבת בכתיבה, מיודדת עם עולמות הטיפול, קרובה לשמאניזם, מדיטציה, דמיון מודרך ועבודה אנרגטית לטובת ריפוי והתפתחות.

בנימה אישית, בת ארבעים פלוס, מחכה לחמישים, גרה בקיסריה, בזוגיות, אמא לשני בעלי זנב חתוליים, חילונית המאמינה באור ובטוב, אוהבת לבשל ולארח, מעדיפה את היער על פני בית מלון, מקפידה לנוע ביוגה ובריקוד חופשי, מתבטאת גם בצבע ומוסיקה. מתכננת להיות אלופה בגינון.​​

DSC_0940.jpg