top of page

ליווי ביצירת ספר


יש לך ספר בבטן, ברכותיי!

אני מציעה מסגרת ליצירת הספר שלך.
זו המסגרת החלומית עליה חלמתי כשיצרתי את הספרים שלי ולא היה לי במי להעזר במיוחד כשהיצירה השתתקה בי, כשעלו התלבטויות וכשנביעת הכתיבה לא היתה צלולה.

מסגרת התומכת בלב היוצר שלך ונאמנה אליך ולרצון העמוק שלך במיליון אחוז.

התהליך מתרחש בפגישות אצלי או בזום, אחת לשבוע או שבועיים.

הנה מה שיכול להתרחש בפגישה - את יכולה למצוא את עצמך מדברת את נביעת הטקסט ואני מקשיבה, משוחחת איתך וברקע מקלידה כל מילה שלך לתוך קובץ חומרי הגלם שלנו. זה תרחיש אחד והוא קסום ומאפשר לביטוי לנבוע מתוכך ללא הפרעות. זה סטינג מצוין למי שמרגישה את הצורך קודם כל לדבר בצורה חופשית ורק אחר כך לעסוק בטקסט. לוחשת כאן, שיש כאלו שכתבו את הספר שלהם בצורה הזו. זה די ממכר.

הצצה נוספת למתרחש בפגישה - לאחר השיתוף שלך, תקבלי ממני תרגיל כתיבה, ללב היוצר שלך, כדי ליצור איתו קשר ולהבין למה הוא זקוק כעת? תוכלי לקחת לך את הזמן לכתוב בנחת במהלך הפגישה, לצלילי פסנתר איטי שאבחר לנו מהפלייליסט (כמיטב מסורת) ולאחר מכן להקריא.

נשוחח על השלב הבא ביצירה שלך ומה נדרש ממך. תוכלי לקבל החלטות טובות ומשמחות, המדליקות בך את התשוקה לכתוב.

אם את אישה כותבת - תקבלי אדמה עשירה לנביעת הכתיבה שלך. המסגרת תהווה עבורך פעימה קבועה של שחרור והתמלאות. שחרור של מה שמפריע לכתיבה שלך לזרום בטבעיות והתמלאות באורות ותשוקה, על מנת להביא את מה שמתחולל בך אל הכתוב.

המסגרת שלנו תמיד תצייד אותך במה שהלב שלך מבקש לאותה נקודת זמן. יהיו זמנים בהם תרצי להתכנס, להניח ליצירה על מנת לתת לדברים להתהוות. האש תקטן, אך המסגרת תשמור על הלהבה. ממש כפי שהאדמה אשר בוראת את הפרחים, עושה את המלאכה באזורים חשוכים ופרטיים בתוכה. כשיצמח הפרח יהיה זה אחרי שעבר את כל תהליכי הצמיחה הנדרשים. ומה יפה הוא פרח הביטוי הצומח בעקבות התהליך הנכון.

יש גם לא מעט אי וודאות ביציאה למסע כתיבה, הדרך מתפתלת, משתהה, נעצרת ולפתע דוהרת. אני אלווה אותך בכל השלבים, אנשום איתך ואהווה תחנת תמיכה קשובה ונחושה להמשיך את המסע שלך.

אם יש לך ספר מבעבע בבטן שמושך לך בשרוול, מבקש את תשומת ליבך,
הכי טוב להתחיל מפגישת הכרות (ללא עלות).


** הטקסט כתוב בלשון אישה מטעמי נוחות, יוצרים גברים מוזמנים מאוד לתהליך הקסום הזה.

323A5195.jpg
זמן כתיבה.jpg

רוב הספרים שבהם אני מעורבת הם ספרי התגלות, ספרים רוחניים והיה אדם שכתבתי לו 2 ספרים בנושא משכנתאות. הכי חשוב לי לחוש שיש חיבור מיטבי ביני לבינך ושנכון לך לקבל ממני את המסגרת שאני מציעה. בסוף, ההתקשרות הזו היא בין בני אדם, הנושא חשוב, אך חשובה יותר התקשורת ומרחב הקשבה שיווצרו בינינו, אליהם "תשודר" כל היצירה שלך.

משתפת בשקיפות, את מסעות הכתיבה שאני מעורבת בהם ניתן לספור על שתי הידיים. גג אולי על ארבע ידיים לאורך כל שנות העשייה שלי. אני בוחרת בפינצטה באילו תהליכי כתיבה נכון שאהיה מעורבות. נכון לאדם שפנה אליי ונכון לי.

הזמן לא עוצר, ככל שחולפות השנים, אני שמה לב שהיכולות שלי לפגוש אנרגיות מגוונות ולהכנס איתן לתהליכי יצירה, הולכת וגדלה.  

אני רואה בתהליך הזה אתגר יצירתי מרתק! בו אני יוצרת נתיב ללב האדם שפנה אליי, כדי שיתאפשרו התנאים הכי מדהימים ליצירה. כשזה קורה, זה מרגש כמו לראות זריחה, מהשורה הראשונה, באולם של אלוהים הפקות.

במסגרת מסע ליצירת הספר אפשר לעבוד על:
מה מרפא אותך בכתיבת הספר? | במה עוסק הספר שלך? | יצירת כל חומר הגלם | בניית דמויות | צורת הגשה | ראשי הפרקים ותוכן עניינים | תרגילי תמיכה ללב שלך היוצר.ת | שם הספר וסלוגן | טקסט כריכה אחורית | טקסט לדף נחיתה שיווקי | פוסטים להשקת הספר | תסריט וידאו | ניהול הוצאה עצמית | ליווי רגשי ויצירת תכנים לפרויקט האד סטרט | ליווי התקשרות עם אנשי מקצוע בתחום עריכה לשונית, ניקוד, עימוד, גרפיקה, בית דפוס, בניית אתרים, קמפיין ברשתות

תרגיל כתיבה ליצירת קשר עם הספר:

שלב ראשון
במה בטוח עוסק הספר שלך? מזמינה אותך להעלות כאן את כל הנושאים שבטוח יופיעו בספר שלך. אפשר לציין את הנושאים השונים מבלי להתייחס לסדר מסוים. אפשר גם להעלות ערכים, תחושות, רגשות. מה חשוב לך לקדם בספר הזה? 


שלב שני
מה בטוח לא יהיה בספר שלך? אילו נושאים לא ייכנסו לספר הזה? אילו מהויות לא מוזמנות כלל ליצירה הכתובה שלך?

תרגיל פשוט וחכם שיוצר קו מתאר צלול לספר שרוצה להתחיל להכתב.

 

bottom of page