top of page

המתנה הסודית

עודכן: 3 בדצמ׳ 2020מעטים הימים שמתחילים לפני הזמן הרגיל​

וטקסט מתחיל להתגבש בראשי לפני היקיצה

"רגע, בונה עולם. זה שבע פאקינג בבוקר אתה יודע שאני מתעוררת בשמונה פלוס.. חכה, תן לקום, פיפי צחצוח משהו.."

אבל מה לעשות, הוא בא בשבע עם זוית ראייה ששווה להתייחס אליה

אז קבלו טרי מהבוקר נקטף עם הטל של בונה עולם אורגני, נטול גלוטן ורווי אהבה לנו עצמאי המדינה

לכולנו יש "שלט" על החנות שלנו השלט שמרכז את עיקר העשייה לב ההתרחשות, או התועלת המרכזית של העשייה שלנו אממה, יש עוד התרחשות שלמה אצלנו לפעמים רואים אותה הלקוחות שלנו לרוב היא נסתרת מעיניהם ורק אנחנו יודעים על קיומה כך יוצא שאנו מסתובבים בבטן עם הידיעה שיש לנו מתנה סודית שקורים עוד דברים בחנות שלנו שאנחנו רק מחכים שיגלו עלינו שיקבלו את מחיאות הכפיים הראויות

אז הנה אני מרימה את השמיכות מהשלט של החנות שלי ומשתפת אתכם שכאן בחנות בנוסף לשרותי הכתיבה, יש ממש עבודה פנימית עם הלקוחות מפגשים עם אלמנטים של טיפול, לפעמים מדיטציה, דמיון מודרך, יש תרגילים בכתיבה, שימוש במשחק, כדי להפתח ולהתחבר לגרסא המיטבית שבנו ולמוסס פחדים וספקות.

יש כאן תהליך זריז של "יציאה לעולם" בלי פרסום בכלל, בלי פייסבוק, בלי אתר אינטרנט, בלי דף נחיתה. מה אפשר לעשות בלי להפעיל את הפעולות החיצוניות שכולנו מכורים להן? יש מה לעשות. וזה מדהים לראות שזה מזרים תנועת לקוחות. זה דורש פתיחות מסוימת. אני מאוד גאה בזה.

יש עבודה על ביטוי אישי עבורינו כאנשים על הפלנטה הזו. כאנשים המעוניינים לבטא, להגיד, לכתוב. לקבל אישור על מי שאנחנו ואיך שאנחנו. זה תהליך מצמיח, מרפא, מרחיב. מפיל אסימונים, משחרר מטענים מיותרים. מנקה אבק ממערכות יחסים. יש מישהו שלמד כך לבטא את האהבה שבו לבני משפחתו. זה מרגש ושווה את הכל.

ובדרך יש את היכולת לקרוא חומרים ולהתחבר לאדם אפילו מבלי לדבר או להפגש. ולבצע מפגש ביטוי וכתיבה באמצעות הטלפון או הסקייפ, בשבילי זה אפילו ממוקד עוד יותר מפגישה פיזית.

ועוד חשוב לספר שיש כאן עבודה חזקה עם דמויות. מי אתם ומה התפקיד שלכם מול הלקוחות? האם אתם המושיע, האבא, המטפלת, היוצר, איש החזון, הקוסם, הפיה, הגאון, הממציא? כל דמות כזו יש לה שפה וצורת ביטוי וזה מגדיר את מערכת היחסים. האם אתם רוצים קשר שבו הצד השני לוקח אחריות? או שיפלו עליכם? חשוב לבנות את הדמות שלכם היטב.

ואותו כנ"ל חל על הדמות של הקהל שלכם שאותה נלמד יחד לאורך הזמן. יש כאן חברה שמקבלת שרות כתיבת ניוזלטרים, זו השנה השניה. אני כבר מכירה את הקהל שלהם היטב. מדברת איתם כבר שנה וחצי בראשי. כך שכל שידור שיוצא החוצה כבר לוקח בחשבון מה הם אוהבים לשמוע, מה מעניין ומרתק אותם. ואיזה כיף לשמוע שהמכירות מהניוזלטרים, פשוט פיצוץ. עונג צרוף! כולם נהנים מהאיכות המצטברת של הקשבה ודיוק.

מזמינה אתכם להרים את השמיכות ולספר מה עוד קורה בחנות שלכם, חוץ ממה שכתבתם בכרטיס הביקור עם מה אתם מסתובבים ורק מחכים שיגלו

זה בטוח כעת לקבל אורות זרקורים ולהראות בגאווה את מה שיצרתם אי אפשר לקחת מאיתנו דבר המתנה שלנו היא האור שאנחנו


36 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page