top of page
מותר לי 21 פייסבוק

בהנחיית אלינה מירקין


מתחילות ב- 27/2

*עצמאים מאוד מוזמנים
יקרות, אני מרגישה שאני רוצה לחשב מסלול מחדש בעסק שלי ולהזמין אתכן להצטרף אליי. הכוונה שלי לשינוי יותר פנימי, כי אני מאוד אוהבת את מה שאני עושה. 

משהו השתנה בי מאז ה- 7/10 וממשיך להשתנות, מה שבטוח אני לא יכולה להמשיך באותה הדרך. אני רוצה להקשיב יותר ללב העצמאי שלי וללכת איתו, אני מבינה שעליי להתקלף מהישן ולהעז עם החדש.

זה לא רק הסיפור שלי. זה אולי גם הסיפור שלך.

עצמאיות רבות בטוחות שהבעיה שלהן בעסק שהן לא מצליחות לכתוב מלא פוסטים ולצלם סרטונים, אך הבעיה שלהן היא השיח הפנימי שלהן על השיווק, הרווי פחדים, ספקות והשוואות ופשוט חוסם את מי שמעלה פוסטים וגם את מי שלא.


להמשיך להעלות פוסטים כשהלב שלך סגור או מפוחד, מרחיק אותך מהתוצאות וגם מתיש. ואם את לא מצליחה לכתוב ורק סובלת שזה לא קורה, אז בכלל מכה כפולה.


כבר עשיתי שינוי מסלול בעבר, כשחוויתי משבר ב- 2015 ויצרתי לי את 'מותר לי' ללב שלי. זה עבד בענק. עשיתי מלא שינויים מבורכים בעסק ובחוקים שיצרתי לשמירת המרחב שלי, מדהים לחשוב איך עבדתי קודם, וואיי זה היה מתיש. מהרגע שראיתי שזה עובד לי מהמם, לקח לי שניה להתחיל ללמד עצמאיות, כבר 4 שנים אני מלמדת את 'מותר לי', בעזרת הספר שיצא, סדנאות והרצאות. תכלס' כל מה שאני כותבת ברשת מאז שיצא הספר, זה ברוח 'מותר לי'.

באתגר הקרוב אנחנו הולכות לעוף על עצמינו. וזה יתן לנו בוסט של חוסן, מוטיבציה ועמידות לזמן המורכב הזה ומתנה לחיים בכלל.

נפרדות מהלחץ ומהכבדות, מחשבות מסלול מחדש, מזהות רצון אמיתי, מבטאות קול אותנטי,
מגשימות בקצב הלב

נושאי האתגר שלנו

4  הזכות לבחור לקוחות
5  כתיבה פנימה והחוצה
6  אינטגרציה ומבט קדימה
1 הקפיצה לעתיד
2   חישוב מסלול
3   הלב בוחר שבוע
בסוף האתגר שלנו

את מלווה את עצמך מדי שבוע, מקשיבה ללב העצמאי ויוצאת להגשים את בקשותיו. יודעת להאסף למטרה השבועית שלך, כותבת בחופש וכנות, מרוויחה עם גאווה בחזה, מתקדמת לקפיצה שלך לעתיד. וגם כותבת כמות נאה של טקסטים, חלק מהם יהיו פוסטים לתפארת.


כשאת רגועה, את מרוויחה יותר.

כשאת מסכימה להתרכך, הכסף זורם אליך יותר בקלות.

כשאת מקשיבה ללב העצמאי שלך, הוא מראה לך את הדרך.
 
איך זה קורה?

יהיו לנו 6 מפגשים בזום.
משך כל מפגש שעה. ניתן לצפות בהקלטה של כל שיעור בזמן הנינוח, מי שלא מסתדר לה להגיע לזום בלייב.

אם שילמת והתחלנו ולא מסתדר לך להמשיך, מכל סיבה שהיא, ניתן יהיה לקבל החזר, עד תאריך 1/3. לאחר מכן לא יהיו החזרים. כשאת נרשמת את מסכימה לסעיף הזה.
מחיר 262 ש"ח 

כולל 6 מפגשי זום והקלטות
בתהליך של 3 שבועות
תמיכה ושיתוף בקבוצה תאריכי מפגשי הזום 
27/2, 29/2, 3/3, 5/3, 12/3, 14/3
בשעה 10:00

ניתן להסדיר תשלום BIT או Paybox
טלפונית 054-7706270
_P6A5077.jpg

קצת עליי

אלינה מירקין, קופירייטרית, מלווה עצמאיות ועצמאים בגישת מותר לי, מנחה תהליכי ביטוי וכתיבה, מטפלת בכאבי הגשמה, מחברת הספרים "מותר לי - עצמאים יוצאים לארץ חדשה" ו-"השארי בי", מביאה את קול הלב ולחש הנשמה למהלכים עסקיים, בוגרת תואר אחרון בפסיכולוגיה.

מאוהבת בכתיבה, מיודדת עם עולמות הריפוי, קרובה לשמאניזם, התמקדות, מדיטציה, דמיון מודרך ועבודה אנרגטית.

 

הרשמה

משתתפות תהליך מותר לי מספרות

"אני כל כך מאושרת לגלות לי דרך רכה יותר להיות עצמאית, בדיעבד סבלתי לא מעט, עכשיו בזכות התהליך וההנחיה הרגישה שלך אלינה אני במקום אחר לגמרי. מקדשת את הדרך, כמו שאת אומרת. תודה ענקית." /ש.מ.

מחכה לך ומתרגשת לקראת האתגר שלנו 
 

bottom of page